𝐈𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐮𝐨𝐭𝐮𝐦𝐨 𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐯𝐚𝐥𝐠𝐲𝐦𝐨 𝐬𝐮𝐭𝐫𝐢𝐤𝐢𝐦𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐯𝐚𝐢𝐭ė

Tai kasmetinė kampanija, kuri paprastai vyksta paskutinę vasario savaitę. 2024 m. ji vyksta nuo vasario 28 d. iki kovo 5 d.
𝐊𝐚𝐢𝐩 į𝐬𝐢𝐭𝐫𝐚𝐮𝐤𝐭𝐢?
Dalyvavimas Valgymo sutrikimų supratimo/informuotumo savaitėje yra prasmingas būdas paremti asmenis, kenčiančius nuo valgymo sutrikimų, ir prisidėti prie didesnio supratimo.
Skirkite laiko mokytis apie valgymo sutrikimus, jų požymius, simptomus ir galimus gydymo būdus. Pasidalinkite šiomis žiniomis su draugais ir šeimos nariais, kad padidintumėte informuotumą.
Kviečiame apsilankyti mūsų įstaigos svetainėje, kur dalijamės mūsų specialistų parengtų ir išleistų leidinių apie valgymo sutrikimus e-versijomis: https://www.vasaros.lt/leidiniai/
 
Taip pat kviečiame apsilankyti YouTube kanale ir išklausyti Valgymo sutrikimų srityje dirbančių specialistų paskaitų: https://www.youtube.com/@valgymosutrikimucentras742/featured
 
Labai svarbu suprasti, kad valgymo sutrikimai gali paveikti bet kurį asmenį, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ar socialinės padėties. Todėl prevencija ir informavimas yra visų mūsų atsakomybė.