Kviečiame ugdymo įstaigas ir socialinių paslaugų centrus, dirbančius su vaikais, prisijungti prie visoje Lietuvoje jau vykstančių smurto prevencijos veiklų ir savo bendruomenėje sukurti akivaizdų pokytį, kurio dėka sumažės smurto prieš vaikus atvejų, nes jie mokės atpažinti netinkamą elgesį, žinos kaip reaguoti ir kur kreiptis pagalbos.
Užtikrinti saugią atmosferą Jums padės smurto prieš vaikus prevencijos programa „Esame saugūs“, kurią parengė Paramos vaikams centro psichologai ir psichoterapeutai. Tai praktiniai, interaktyvūs užsiėmimai vaikams ir paskaitos tėvams bei įstaigos bendruomenei.
❗️Išsamiai su programa kviečiame susipažinti pristatyme „Еsame saugūs: kaip užkirsti kelią smurtui prieš vaikus“, kuris vyks gegužės 25 d. 8.30-9.30 val. nuotoliniu būdu.
Pristatyme bus kalbama apie smurto prevencijos prieš vaikus svarbą ir priemones, kuriomis jau dabar gali pasinaudoti kiekviena įstaiga.
Dalyvavimas nemokamas.

Rеgistracija į pristatymą: https://forms.gle/Hg2GY2y7FX56F6EA7

 
❗️Jau dabar galima registruotis į „Esame saugūs“ mokymus, skirtus specialistams, norintiems vesti programos užsiėmimus vaikams ir paskaitas tėvams.
Daugiau informacijos ir registracija: https://bit.ly/42R0xsx