www.tunevienas.lt

Reaguojant į vis didesnes psichologinių problemų apraiškas Lietuvoje, siekiame suburti profesionalius ir pilietiškus psichologus bei sukurti vieningą internetinę erdvę, kurioje kiekvienas rastų reikalingą psichologinę ir emocinę pagalbą visose situacijose sau tinkamiausia forma.

Ypač siekiame padėti jauniems asmenims, kurie nuolat susiduria su stresinėmis situacijomis ir kitais emociniais sunkumas. Taip pat tiems, kurie nors ir lankosi pas specialistus, kartais nori patarimo iš savo bendraamžių ar net bijo kalbėti apie savo psichikos sveikatą su daktarais. Todėl vykdome iniciatyvą „Pagalbos Linija”, kuri gali pasitarnauti kaip virtualus nemokamas psichologas.

Pagalbos Linija – tai yra internetinė platforma, kurioje per akimirką galima psichologui užduoti klausimą, gauti atsakymą bei paskaityti praktinių patarimų kituose atsakymuose. Norėčiau Jus pakviesti pasidalinti šia informacija bei įsidėti į savo tinklapius specialiai tam sukurtas vaizdines nuorodas, kurias pridedu prie laiško. Vaizdą, su Pagalbos Linijos reklama, reikėtų nukrepti į  www.tunevienas.lt/pagalbos-linija.

Tokiu būdu jūsų pacientai, daktarai ir kiti asmenys, ieškantys pagalbos, visada turės prieigą prie šio „virtualaus psichologo” ir pagalba visada bus arti jų. Tai gali padėti išvengti skaudžių pasekmių. Jei turėsite klausimų, būtinai kreipkitės. Ačiū ir gražios dienos!


Pagarbiai,

Ugnė Mikalajūnaitė

www.tunevienas.lt