Susikurk bendravimo kortelių rinkinį bibliotekoje!
Lietuvos viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka nuo gruodžio 1 d. siūlo pasinaudoti nauja paslauga – specializuotų bendravimo kortelių kūrimu naudojantis programine įranga „Boardmaker“.
Šį programa palengvina šių bendravimo kortelių rengimą ir siūlo net 50 tūkst. tam skirtų piešinių archyvą, suskirstytą į įvairias kasdieninio bendravimo temas.
Kaip pasinaudoti?
1. Užsiregistruoti individualiai kontaktinei darbo su „Boardmaker“ programa konsultacijai / mokymui Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių apskričių viešosiose bibliotekose arba Lietuvos aklųjų bibliotekoje ir savarankiškai susikurti bendravimo korteles pagal individualų poreikį vietoje (paslauga teikiama tik asmenims su galimybių pasu);
2. Užsakyti nuotolinę kortelių parengimo paslaugą artimiausioje viešojoje bibliotekoje. Šiuo atveju užsakovas gaus parengtą bendravimo kortelių rinkinį pagal pateiktus individualius poreikius ir galės jį atsispausdinti. Taip pat yra galimybė gauti jau atspausdintą (pagal poreikį ir laminuotą) rinkinį paštu.
Ar tai kainuoja?
Kontaktinės konsultacijos, galimybė savarankiškai naudotis įranga bibliotekoje ir / ar elektronines bendravimo kortelių versijos parengimas yra nemokami. Kortelių spausdinimo ir laminavimo paslaugos teikiamos pagal bibliotekos, kurioje paslauga užsakoma, nustatytus įkainius. Jei rinkinys bus pristatomas į namus, pristatymo išlaidas taip pat turės apmokėti užsakovas.
Dėl galimybės pasinaudoti bendravimo kortelių kūrimo paslauga naudojantis programine įranga „Boardmaker“ gyventojai kviečiami kreiptis į artimiausią viešąją biblioteką.
Daugiau informacijos apie iniciatyvą „Biblioteka visiems“ rasite https://www.bibliotekavisiems.lt/