Festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“

Virtualus renginys „Aš neabejingas, o Tu?“ skirtas Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai paminėti. Festivalio tikslas – pabrėžti supratingumą, jog negalia nėra kliūtis pilnavertiškai bendrystei bei draugystei palaikyti.  

Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra gruodžio 3 dieną, 10.00 val. organizuoja virtualų renginį – „Aš neabejingas, o Tu?“, kuris skirtas Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai paminėti.

10-tą kartą rengiamas socialinis festivalis „Aš neabejingas, o Tu?“ kasmet sulaukia ypatingo dėmesio iš įvairių švietimo įstaigų bei socialinių partnerių, kurie aktyviai prisideda prie nuoširdaus supratimo negalią turintiems žmonėms.

Festivalį lydi kilnūs ir drąsūs tikslai – skleidžiamos teigiamos žinios apie žmones su negalia. Itin pabrėžiama, kad negalia nėra kliūtis bendrystei ir draugystei palaikyti.

Renginyje dalyvauti kviečiamos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai iki 10-ies metų, kurie ugdomi kartu su vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių. Tiesioginės transliacijos metu vaikai turės galimybę prisijungti, užduoti iškilusius, smalsius ir rūpimus klausimus, sulaukdami atsakymų. Taip pat renginio metu bus stebimos įvairios diskusijos ir interviu negalios tema su atrinktais renginio svečiais. Bene viena smagiausių festivalio dalių – dalyvavimas edukacijose, bendravimas su paraolimpiečiu Augustu Navicku, puiki galimybė įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais, įvairiais personažais ir delfinais.

Renginys orientuotas į Klaipėdos regioną, tačiau registruotis kviečiami visi norintys. Pirmiems 250 užsiregistravusiųjų yra numatytos dovanos, kurios pasieks tik Klaipėdos regiono gyventojus.

Festivalis organizuojamas „Zoom“ ir „Facebook“ platformose.

Registracija – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclSPJS833h-xFdcArlIlWZExzN7yPbBTjbRy-7XIXvAhhOLA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

 

https://kalbaklaipeda.lt/jubiliejinis-festivalis-as-neabejingas-o-tu/?fbclid=IwAR2IyliMFQvxSgxiEeDosxdiGUC4AAiPwjA_x2EeeR6bnZvekJAxgc3J7VI