Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai”

Metus pradedame LRT studijoje laidoje Draugystė Veža. Kartu su Vilniaus „Lietaus vaikai” vadove Beta Veseliene ir Alytaus autizmo asociacija „Lietaus vaikai” vadove Klementina Gruzdiene LRT radijo laidoje pristatome mūsų 2 naujus prekės ženklus pagalbaautizmui.lt ir Tom&Atom.

www.pagalbaautizmui.lt

– tai paslaugų žemėlapis, padėsiantis šeimoms ir specialistams rasti visas paslaugas ir draugiškas aplinkas mūsų autistiškiems vaikams ir suaugusiems bei jų šeimos nariams visoje Lietuvoje.

www.tomasiratomas.lt

– tai elektroninė Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai” parduotuvė, kuri įgalins mus, mūsų regioninius narius, dienos centų lankytojus ir visus bendruomenės narius savo kuriamus produktus ir paslaugas pristatyti ir parduoti visuomenei ir taip didinti organizacijų finansinį tvarumą, o mūsų bendruomenės fiziniams nariams padės susikurti darbo vietas.

Dėkojame „Draugystė veža” laidos vyr. redaktorei Žydrė Gedrimaitė už mūsų įgyvendinamų projektų neatlygintiną viešinimą ir autizmo temos sklaidą. Tai jau 5-oji laida viešinanti mūsų skėčio organizacijų iniciatyvas ir veiklas per pastaruosius 12 mėnesių.

www.pagalbaautizmui.lt

paslaugų žemėlapis yra sukurtas įgyvendint 2022 metu projektą „Autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų ir suaugusių bei jų šeimos narių, teisių gynimas ir įtraukties į visuomenę stiprinimas“, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.

www.tomasiratomas.lt

elektroninė parduotuvė sukurta įgyvendinant 2022 metais Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ministerijos finansuota projekta „Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai” institucinių gebėjimų stiprinimas ir finansinio tvarumo didinimas.

Gali būti 4 žmonės, žmonės stovi ir akiniai vaizdas